Werkwijze e-mailnieuwsbrief AutoFirst:
- GW Management maakt een concept nieuwsbrief.
- Dit concept sturen we aan u door
- U beoordeelt het concept. Als u wijzigingen heeft, dan zullen wij het concept naar uw wensen aanpassen.
- Na akkoord zullen wij de nieuwsbrief versturen naar uw klanten op basis van de planning.
Let op: heeft u een ander e-mailadres dat wij moeten gebruiken, geeft u deze dan aan ons door. Stuur dit naar info@gwmanagement.nl
De lijst met e-mailadressen:
- De lijst met e-mailadressen kunt u versturen via WeTransfer: https://fransdehoyer-gwmanagement-emailmarketing.wetransfer.com/
- NB: Wij zullen deze e-mailadressen nooit voor andere doeleinden gebruiken! Deze zijn enkel en alleen voor het versturen van de e-mailnieuwsbrief.
- Wij zorgen ervoor dat eventuele dubbele e-mailadressen eruit gehaald worden.
- Let op: wanneer iemand een mail terugstuurt naar het verzendadres met het verzoek om zich uit te schrijven, informeert u ons hier dan over. Wij zullen deze dan uit ons systeem verwijderen.
- Heeft u een handleiding nodig om de e-mailadressen uit uw systeem te kunnen halen? Laat ons dit dan weten, wij zullen hier dan voor zorgen. Belangrijk is dat u in dat geval doorgeeft met welke garagepakket u werkt.
Content / artikelen
De inhoud is samengesteld door AutoFirst en GW Management. De afbeeldingen zijn standaard, heeft u eigen afbeeldingen stuur deze door.
Heeft u specifieke wensen laat het ons weten.
Garage pakketten:
We hebben er een aantal voor u uitgezocht. Daar hebben we de handleiding van. Geef aan welke u kunt gebruiken. (wel afhankelijk van de versie)
- AutoFlex
- CARSYS
- Gaston
- Snelstart
- Autotaal*
- * Wanneer u gebruik maakt van Autotaal stuur ons een mail (info@gwmanagement.nl) , u ontvangt dan nog 3 bestandjes die u op uw computer moet opslaan. Deze kunnen helaas niet op deze website geplaatst worden.
- Driver (Mivar)